Obsah

Znečištění kroužeckého rybníčku

Typ: ostatní
V polovině měsíce listopadu 2018 došlo k opětovnému znečištění rybníčku na návsi v místní části města Rousínova, v Kroužku. Neznámý znečišťovatel do něj už po několikáté vypustil látku, která sice není toxická, ale neprospívá živočichům žijícím v tomto rybníčku. Tato chemikálie je dle dříve provedených testů z oblasti stavebnictví. Ten, kdo se dopouští tohoto jednání, by si měl uvědomit, že ničí prostředí nejenom sobě, ale i ostatním!
Touto cestou bychom Vás chtěli požádat o spolupráci k dopadení pachatele.

Vytvořeno: 19. 11. 2018
Poslední aktualizace: 19. 11. 2018 14:45
Autor: Odbor VŹP